O firmie

Historia EBRO sięga roku 1996, kiedy to z inicjatywy Marka Kajdasa, który postanowił wykorzystać swoje doświadczenie budowlane i powołać do życia firmę specjalizującą się w stolarce otworowej o najwyższej jakości. Na podstawie własnych doświadczeń wiedział, że osoby poszukujące drzwi i okien najlepszych producentów, mają problem ze znalezieniem w jednym miejscu bogatej oferty popartej profesjonalną obsługą. Właśnie z myślą o klientach, dla których poza wysokim standardem produktu ważna jest także oszczędność czasu i wygoda, powstała i cały czas rozwija się firma EBRO. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala proponować naszym klientom sprawdzony i pewny produkt.

EBRO świadczy usługi w zakresie sprzedaży, montażu i profesjonalnego doradztwa w zakresie drewnianej stolarki otworowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży drzwi i okien pozwala nam bezbłędnie trafiać w gusta i zapotrzebowanie naszych klientów. Posiadamy salony firmowe w największych miastach Polski: w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Nasze oddziały powstały w 2004 roku. Rok później siedziba główna i zarazem krakowski salon firmowy przeniesiony został z ulicy Krzywda na Zakopiańską, gdzie mieści się do chwili obecnej. W 2000 roku firma EBRO zmieniła status prawny ze Spółki Cywilnej na Spółkę Jawną.A w roku 2011 Spółka Jawna przekształcona została w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową.

W naszych salonach klienci wybierać mogą z ponad setek wzorów drzwi i okien oraz akcesoriów stolarki otworowej czołowych producentów. Bogatą ofertę firmy stanowią najwyższej jakości produkty takie jak: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi wejściowe, antywłamaniowe i techniczne, a także okna drewniane czy tak modne obecnie drzwi szklane. Ponadto w sprzedaży znajdują się również klamki, okucia oraz inne akcesoria z zakresu stolarki drewnianej. Wydaje się, iż to właśnie bogactwo asortymentu poparte wieloletnim doświadczeniem stanowi klucz do naszego sukcesu i sprawia, że do dziś niezmiennie utrzymujemy pozycję lidera wśród firm oferujących stolarkę drewnianą pozostając wyspecjalizowaną w tym zakresie firmą. Dzięki wyjątkowo szerokiej ofercie można znaleźć u nas drzwi i okna, które idealnie wkomponują się w każdy rodzaj wnętrza. Co więcej wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, laureatów wielu nagród z zakresu stylistyki i jakości swoich wyrobów.

Klienci firmy EBRO mogą zawsze liczyć na kompleksową obsługę począwszy od doradztwa technicznego, poprzez sprzedaż oraz montaż zakupionego u nas produktu, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Ponieważ znamy specyfikę naszego towaru i przywiązujemy do niej olbrzymią wagę, wiemy, że każdy klient musi zostać potraktowany indywidualnie. Ponadto pomagamy mu w wyborze, mając na uwadze nie tylko funkcje użytkowe, ale także charakter i klimat pomieszczeń. Zawsze uważnie słuchamy opinii Klientów, przez co udaje mam się systematycznie podnosić jakość obsługi oraz usług montażowych w naszych punktach. Właśnie dzięki temu możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów. Liczymy, że i Państwo niego dołączą.


GRUPA EBRO